Політика конфедиційності

Адміністрація сайту не продає, не передає в оренду і не надає іншим чином у розпорядження третіх сторін приватну інформацію, надану відвідувачами нашого веб-сайту.
Зазначена інформація не буде використана з метою прямого маркетингу або в рамках наступних заходів, що проводяться за власною ініціативою адміністрації, якщо власник такої інформації не буде заздалегідь поінформований про можливість такого використання і не дасть при наданні такого особливого дозволу на її використання.
Сайт 32.dp.ua використовує статистичну інформацію, яка не є приватною інформацією, отриманою від користувачів (тип браузера, територіальне становище, вік, стать), для оптимізації сайту як частину безперервного внутрішнього процесу аналізу та в цілому для більш глибокого вивчення відвідувачів.
Сайт 32.dp.ua не надаватиме таку інформацію третім особам. Зазначена інформація буде використана виключно в заявлених цілях і не буде використана для будь-яких інформаційних заходів, що проводяться з власної ініціативи без отримання на те згоди власника такої інформації.
Посилання на цьому сайті можуть вивести користувача на інші сайти. Звертаємо увагу, що сайт 32.dp.ua не несе відповідальності за порядок забезпечення конфіденційності щодо приватної інформації, прийнятий на інших сайтах. Ми рекомендуємо користувачам перед тим, як надавати будь-яку приватну інформацію, ознайомитися з практикою забезпечення конфіденційності особистої інформації, яку проводять власники таких сайтів.

Зміни

У положення цієї політики періодично можуть бути внесені зміни. Інформація про будь-які зміни негайно розміщується на цій сторінці. Для отримання більш повної інформації щодо цієї політики зв'яжіться з нами за адресою:
info@32.dp.ua